شاید از خودتان بپرسید چرا این بلا را بر سرِ وبلاگم آوردم ! چرا تمام راه های ارتباطی را قطع کردم . چرا امکان ارسال نظر را به کلی از بین بردم . چرا دیگر هیچ وبلاگی را دنبال نمی کنم و بنا دارم هیچ نظری در هیچ وبی نظرم . چرا وبم را تبدیل کردم به یک رومه دیواری ؟!
شاید با خودتان بگویید از سر خود خواهیست . شاید فکر کنید بیدل یک دیوانه است که تصمیمات احمقانه می گیرد . شاید هم هیچ فکری در این مورد نکنید و اصلا برایتان مهم نباشد . واقعا هم چه اهمیتی دارد ؟! خودم هم نمی فهمم چرا اینجا انقدر برایم مهم شده ؟!
و مشکل اساسیِ من هم همین است .
بعد از آن شب با تمام وجود می خواستم که اینجا را حذف کنم . خوابیدم و صبح این راه به ذهنم رسید که به این شکل ادامه ش بدم . یکی از عیب های وبلاگ برای من وجود یک انتظارِ کشنده بود . انتظار نظر ، پاسخ و ستاره . هر سه را از بین بردم و حالا با این که مطمئنم هیچ کدام فعال نیست باز هم می آیم و پنل را باز می کنم ببینم خبری شده یا نه ! هنوز خیالش با من است !
می دانم اگر بروم به زودی فراموش خواهم شد . مرگ وبلاگی بدتر از مرگ طبیعی که نیست ! مرده های ما حتی آنهایی که نزدیکترین روابط را با ما داشتند هم فراموش می شوند چه برسد به یک غریبه ی مجازی .
نگرانیم به خاطر آدم هایی است که ممکن نیست فراموش بشوند . که درگیرشان شدم . درگیر غم هایشان و مشکلاتشان . در گیر خوشی ها و شادی هایشان . یکی بعد از یک پست خونین که بوی دفاع از حرم میدهد حذف می کند و خیلی دلم می خواهد بدانم الان کجاست ،  یکی عاشق دختری شده و قصدش هم ازدواج است اما مشکلی وجود دارد ، یکی مشکلاتش را با نامه ای به امام رضا حل می کند و مرا واسطه می کند ، یکی مشکلات خانوادگی دارد ، یکی تنهاست ، یکی دورش شلوغ است ، یکی مزاحم دارد ، یکی شکست عشقی خورده و . هر کدام داستانی دارند ، هرکدام دنیایی دارند . دنیایی که کیلومتر ها از دنیای من فاصله دارد اما وبلاگ و فضای پنهانش ما را تبدیل به یک خانواده کرده و سفره ی دلمان را برای هم باز . شاید اشتباه کردم که درگیر شدم اما به هر حال اتفاقیست که افتاده . خلاصه این که نگرانم که دلم نتواند به این راحتی ها فراموش کند .
حتی اگر حذف هم کنم هنوز آنها هستند و می دانم دلم آرام نخواهد گرفت .
نمی دانم په کنم .
نمی دانم .
نمی دانم .
.
.
.

+ بیدل خیلی از شما معذرت می خواد به خاطر این عدم تعادلش !
+ به راهنمایی نیاز دارم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Miriam ماشین ظرفشویی صنعتی سلامت خانواده youmovies آپشن خودرو | دنیای آپشن Samantha آشپزی و خانه داری آشنایی سگ پامرانین سوپازنامه دانلود آهنگ و فیلم ایرانی